Презентація колективної монографії “Natur, Kultur, Lebensstil: deutschsprachige Länder vom Standpunkt ihrer touristischen Attraktivität – Nature, Culture, Lifestyle: German-speaking countries in terms of their tourist attractiveness”

16 листопада на Факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулась презентація колективної монографії “Natur, Kultur, Lebensstil: deutschsprachige Länder vom Standpunkt ihrer touristischen Attraktivität – Nature, Culture, Lifestyle: German-speaking countries in terms of their tourist attractiveness” викладачів кафедри іноземних мов і країнознавства. Колективну монографію підготовлено в рамках проєкту “Навчання та поглиблення компетентностей внутрішньо переміщених осіб у сферах підприємництва туризму країнознавства та комунікацій іноземними мовами”. Видання здійснено за підтримки благодійного фонду “CNEWA Canada”. У ході презентації монографії виступили завідувачка кафедри іноземних мов і країнознавства доцентка Галина Апельт, декан факультету туризму, професор Володимир Великочий, запрошені на захід проректори з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професори Сергій Шарин і Руслан Запухляк, а також редактор монографії доцент Олександр Поздняков. Колективна монографія репрезентує Німеччину та німецькомовн і країни з точки зору їх туристичної привабливості. Книга складається з двох розділів, написаних німецькою та англійською мовами відповідно. Розділи монографії містять інформацію про географічні особливості, державний устрій, національні символи, економічний розвиток, мистецтво, свята та традиції кухню, культурно-історичні пам’ятки, природні атракції, важливі туристичні маршрути курорти Німеччини, Австрії та Швейцарії. Крім цього, в обговоренні колективної монографії взяли участь науково-педагогічні працівники інших кафедр факультету туризму та студенти спеціальності “Туризм і рекреація”. Колектив авторів висловлює щирі сподівання що монографія виявиться корисною для всіх, хто бажає через знання німецької та англійської мов краще пізнати рекреаційний і культурний потенціал провідних туристичних держав Європи.