Виїзний науково-практичний семінар “Викладання іноземних мов для здобувачів освіти галузі знань “Сфера обслуговування”: емпіричний досвід і перспективи”

5 жовтня 2023 року відбувся виїзний науково-практичний семінар “Викладання іноземних мов для здобувачів освіти галузі знань “Сфера обслуговування”: емпіричний досвід і перспективи” організований кафедрою іноземних мов і країнознавства. Захід відбувся на базі етнопарку “Гуцул Ленд”. На семінарі з доповідями виступили працівники кафедри іноземних мов і країнознавства, а також студенти освітнього рівня “Магістр” спеціальності “Туризм і рекреація”. Тематика доповідей охоплювала низку актуальних питань, присвячених викладанню іноземних мов для майбутніх фахівців галузі знань “Сфера обслуговування”, практичного застосування здобутих під час навчання компетентностей у професійній діяльності. В рамках заходу його учасники здійснили екскурсію територією етнопарку, дізнавшись чимало цікавого про « Гуцул Ленд» Буковель його інфраструктуру, отримали чудову нагоду милуватись мальовничими принадами карпатської природи, познайомитись з представниками місцевого біорізноманіття. Результати науково-практичного семінару створюють передумови для активізації подальшої дослідницької роботи викладачів кафедри і обдарованої студентської молоді.